BELYSNING / Golvlampor / Golvlampa 15162002

nr 1516 2002

Golvlampa

NK Nordiska Kompaniet. Teak och mässing. Skärm "Tulpaner" (Josef Frank - Svenskt Tenn). Höjd: 150 cm

Kondition: smärre bucklor och repor, slitage

Utrop:

800 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 23 januari 2023
kl 18:21:43

  • Tema
  • 23 jan

Retro

Läs mer om Retro